Росіяни побоюються залишитися без ЧС-2018 через ганебну поведінку вболівальників

Світовий футбол 4 Жовтня, 12:41 691
Росіяни побоюються  залишитися без ЧС-2018 через ганебну поведінку вболівальників   | 19-27
Почесний президент РФС В'ячеслав Колосков висловив побоювання у зв’язку з ганебною поведінкою російських вболівальників, зокрема вболівальників ЦСКА, які влаштували безлад в матчі першого туру Ліги чемпіонів з «Ромою».

Почесний президент РФС В'ячеслав Колосков висловив побоювання у зв’язку з ганебною поведінкою російських вболівальників, зокрема вболівальників ЦСКА, які влаштували безлад в матчі першого туру Ліги чемпіонів з «Ромою».

- Почалося ще з нульових років. І я, і Толстих ставили це питання перед правоохоронними органами. Тоді, правда, хлопці були одягнені інакше - ланцюги, ірокези, шкіряні куртки. І ми писали листи, зустрічалися... Проте, відмовка була така - у нас самих проблем багато, розбирайтеся самі. І ось з вуглинки виросла лава правопорушень, яка жорстко б'є по клубах. Це імідж російського футболу псують до такої міри, що починаю замислюватися - а чи не позбавлять нас права проведення ЧС-2018. Не дай бог це станеться на матчі збірної, це призведе до серйозних наслідків. Поки не займуться молодчиками, ми ризикуємо потрапляти під санкції.

- Все так серйозно?

- Так. У Пітері фанати б'ють футболіста. Де наслідки, кого покарали? Полікували Граната. Все закінчилося. Рвуть крісла, б'ються, творять що на виїзних матчах, куди серйозніше?, - сказав Колосов в інтерв’ю «sovsport».