Відомий у минулому футболіст Геннадій Орбу відзначив прогрес київського «Динамо» при Реброві. Але цього, на думку експерта, явно замало, щоби обіграти донецький «Шахтар».
- Геннадію Григоровичу, у кого кращі шанси на перемогу?
- «Шахтар» на два дні більше відпочивав, ніж «Динамо», тому «гірники» будуть «свіжішими». Зрештою, в останні роки донеччани краще виглядають, ніж «Динамо». Це стосується як домашніх ігор, так і виїзних. Тому, вважаю, що шанси 60 на 40 на користь «Шахтаря».
- Багато схвальних відгуків про роботу Сергія Реброва на чолі «Динамо». Що скажете про зміни в грі команди при цьому наставнику?
- Знаючи Реброва, думаю, він психологічно покращив настрій команди. Сергій більше довіряє українським гравцям, які хочуть прогресувати. Безперечно, «Динамо» змінилося, усі футболісти розуміють, за який клуб вони грають.
- Раніше протистояння «Шахтар» - «Динамо» було очною зустріччю двох головних претендентів на золото чемпіонату. Цього разу можна сказати так само?
- Так, як на мене, «Шахтар» і «Динамо» головні претенденти на чемпіонство.
- …Але на першому місці «Дніпро».
- «Дніпро» багато разів по ходу чемпіонату був на першому місці, але в другій половині у них щось не складалося. Я вважаю, що головними претендентами на перше місце є «Шахтар» та «Динамо».
Розмовляв Гліб Ваколюк