З поверненням в гру, Аруна!

Динамо Київ 4 Жовтня, 13:35 1055
З поверненням в гру, Аруна!  | 19-27
Сьогодні після двомісячної перерви вперше вийшов на поле нігерійський півзахисник «біло-синіх» Лукман Аруна.

Сталося це в грі молодіжної першості України з донецьким «Шахтарем». Аруна вийшов у стартовому складі та був замінений на 60-ій хвилині матчу.

Примітно, що проти «гірників», правда, основного складу, Аруна провів 22 липня свій до цього останній матч на Суперкубок країни (на фото), вийшовши на заміну замість Романа Безуса на 79-й хвилині гри.

Нагадаємо, що на початку серпня Лукман переніс операцію на меніску.