Андрій Шевченко: «Я був на Євромайдані»

Динамо Київ 4 Жовтня, 16:45 1875
Андрій Шевченко: «Я був на Євромайдані»  | 19-27
Знаменитий український футболіст Андрій Шевченко, який з українськими колегами поїхав на стажування до Швейцарії, зізнався, що бував на Евромайдані, говориться в «Світському житті».

Знаменитий український футболіст Андрій Шевченко, який з українськими колегами поїхав на стажування до Швейцарії, зізнався, що бував на Євромайдані, говориться в «Світському житті».

Спортсмен вперше прокоментував події в Україні. Андрій розповів, що дуже переживає за свою країну і намагається їй всіляко допомагати.

"Я переживаю за свою країну і намагаюся всіляко їй допомагати. Більш того, зараз у мене низка матчів, частина грошей з яких буде перерахована в мій фонд, а далі використовуватиметься для допомоги моїй країні», - підкреслив Шевченко.

Також він поділився, що на Майдані він бував разом зі своїми друзями, більшість з яких зараз знаходиться в зоні бойових дій на Сході України. Що стосується того, чи збирається Шева повертатися в політику, футболіст дав категоричну відповідь

"Я до політики ніякого відношення не маю і не хочу, щоб мене там використовували», - підсумував спортсмен, передає ПроСпорт.