«Шахтар» провів тренування на НСК «Олімпійському»

Динамо Київ 4 Жовтня, 20:28 790
«Шахтар» провів тренування на НСК «Олімпійському»  | 19-27
За день до поєдинку з «Динамо» «гірники» провели тренування на полі стадіону «Олімпійський», де 5 жовтня зустрінуться з киянами.

Вона за традицією була дещо укороченою, зате насиченою - так завжди напередодні поєдинків, повідомляє прес-служба донеччан.

Розминка і відпрацювання контролю м'яча - ось основні складові сьогоднішнього заняття. За яким, до слова, спостерігали ірландські радіожурналісти, записуючі ... звуки тренування! Представники ЗМІ захоплено ловили відтінки інтонацій і вібрації голосової какофонії, що виникає в процесі заняття. Любителів гострого слівця і міцного вирази просимо не радіти: все пройшло чинно і благородно, на високому ідейному та художньому рівні!