5 жовтня, у день матчу 8-го туру Чемпіонату України сезону 2014/2015 між командами «Динамо» - «Шахтар» «Київський метрополітен» змінить графік роботи, а міський громадський транспорт працюватиме в посиленому режимі.
З 18:00, на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку буде збільшено кількість одиниць транспорту, а станція метро «Олімпійська» буде закрита на вхід і вихід пасажирів. По завершенню гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» і «Площа Льва Толстого».
Просимо приходити на гру завчасно, ворота «Олімпійського» відкриваються за дві години до стартового свистка арбітра, в 17:30.
Рух транспорту в день гри «Динамо» - «Шахтар»
До уваги вболівальників і гостей НСК «Олімпійський»!