Хавбек збірної Білорусі та «Рубіна» поділився з «Прессболом» враженнями від нової форми своєї команди та розповів про настрій на матч з українцями.
«Форма красива, зручна. Мені подобається. Акція, безсумнівно, корисна. Вона приносить задоволення і нам, і вболівальникам. Багато бажають успіху, це приємно. Ми всі дуже незадоволені результатом гри з Люксембургом, проте цикл на цьому не закінчується. Обов'язково потрібно дати бій Україні. Ми налаштовані гранично серйозно».