Гравці «Геліосу» вибачились перед фанатами за програш від «Динамо». ВІДЕО

Футбол України 5 Жовтня, 12:54 702
Гравці «Геліосу» вибачились перед фанатами за програш від «Динамо». ВІДЕО      | 19-27
Гравці харківського «Геліосу», після поразки у Києві другій команді київського «Динамо» з рахунком 4:0, вибачились перед своїми фанатами.

Гравці харківського «Геліосу», після поразки у Києві другій команді київського «Динамо» з рахунком 4:0, вибачились перед своїми фанатами.