Відомий футбольний коментатор на своїй конференції на MatchDay поділився своїми думками про сегоднішній матч 8-го туру УПЛ між «Динамо» та «Шахтарем»:
«Я б усе ж віддав статус фаворита «Шахтареві». Причини, на мій погляд, наступні: підбір виконавців (ширина складу у тому числя), зіграність виконавців, на два дня більше на відновлення після єврокубкового матчу. Але, і цим прекрасний футбол, фаворит - це аж ніяк не переможець.
Чи правильно робить Ребров, довіряючи молоді в найвідповідальніших матчах? Однозначно правильно! А де і коли їм здобувати досвід? Тим більше, що якості у них достатньо! «Динамо» зробило два дуже серйозні кроки до виходу в євровесну».