Захисник «Динамо» поділився думками про сьогоднішній матч проти донецького «Шахтаря».
- Буду дивитися на стадіоні, підтримувати команду. Приховувати не буду, хочеться, щоб «Динамо» перемогло. Сподіваюся, так і буде.
- Перемога над «Стяуа» додала команді впевненості?
- Головне - добре налаштуватися на «Шахтар», нав'язати їм боротьбу з перших секунд, показати, що ми граємо вдома. Потрібно продемонструвати той футбол, у який зараз грає «Динамо».
- «Динамо» відпочивало тільки два дні. Це великий мінус?
- Ми тренуємося у важкому циклі, два матчі на тиждень. Хлопці вже звикли. У закордонних чемпіонатах так і грають, - цитує Макаренка канал «Футбол 1».