Наставник «Іллічівця» прокоментував поразку своєї команди від «Дніпра» (0:1).
«Будь сьогодні нашим суперником не «Дніпро», пройшовся би по декому. Але я буду більш делікатний, оскільки у мене в цьому місті дуже багато друзів. Жодного разу не бачив у своїй кар'єрі Мирона Богдановича таким імпульсивним, як сьогодні в першому таймі. Це говорить про те, що він сильно хвилювався. А в другому таймі ситуація змінилася. Коли у нас видалили гравця, то і малюнок гри змінився».
«Ми задоволені грою, але не результатом. Задоволені. Якщо ми не самі очки віддаємо, то у нас їх забирають. У нас хлопці в роздягальні ні в перерві, ні після гри не сиділи, опустивши голову. Це радує. Я своїх футболістів сильно не хвалю при всіх. У роздягальні їм говорю одне, а тут - зовсім інше. У «Дніпра» подобається Лучкевич, але сьогодні він був не такий активний, як завжди», - повідомляє MatchDay.