Післяматчеве інтерв`ю Ігоря Суркіса. ВІДЕО

Динамо Київ 5 Жовтня, 19:56 4946
Післяматчеве інтерв`ю Ігоря Суркіса. ВІДЕО       | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс поділився своїми враженнями від матчу «Динамо» - «Шахтар» (1-0).

- Що скажете по матчу? Багато людей говорять, що це гра рівня Ліги Чемпіонів...

- Вона така і є, ви ж бачили, по накалу, по кількості глядачів, які прийшли, і по самовідданості, по боротьбі з першої і до останньої хвилини, коли невідомо хто виграє. Я вважаю, що ця гра не поступається багатьом іграм Ліги Чемпіонів.

- Після Стяуа, після матчів у чемпіонаті Ви говорили, що не треба поспішати, одна-дві перемоги. Сьогодні перемогли Шахтар. З 2011 року, «Динамо» не перемагало «Шахтар» вдома. Вже можна робити якісь підсумки по роботі Реброва?

- (Сміється) Коли щось у команди не вдається, ви хочете, щоб робились підсумки, байдуже, хороші чи погані. Ребров чудово виконує своє роботу, будує команду, він довіряє молодим, робить те, що має робити висококваліфікований тренер. Хлопці виходять на поле та б’ються з першої та до останньої хвилини. Якщо десь не вистачає майстерності, це компенсується самовіддачею. Я вважаю, що сьогодні, після того, як ми провели дуже важку гру із «Стяуа», вийти на поле та викластися на 101 відсоток, віддати усі сили, це означає, що команда на вірному шляху, команда робить на полі те, що потрібно для того, щоб дарувати радість вболівальникам. Ми сьогодні перемогли - це чергові 3 пункти, але єдина різниця, що ми перемогли Шахтар, вперше з 2011 року. Команда вселяє впевненість в те, що вона робить усе вірно на футбольному полі. Потрібно не розслаблятись, працювати у тому ж ритмі і продовжувати будувати команду.

- Після гри Мірча Луческу вперше дав флеш-інтерв'ю каналу 2+2, вперше говорив російською мовою. Він сказав, що арбітр «вбив» матч, що розуміє, чому ви не хочете грати плей-офф, мовляв, вийшли на одну гру і суддя «вбиває» інтригу...

- Я не можу сказати те, що арбітр «вбив» матч, потрібно дивитись повтори. Коли команда виграє матч, арбітр не «вбиває» гру, коли програє, то навпаки - «вбиває» гру. Я не хочу коментувати вислови професіоналів, їм видніше, тому хай вони продовжують це робити. Слава Богу, сьогодні я щасливий після перемоги, мені нема за що виправдовуватись, раніше мені потрібно були виправдовуватись... Зараз, усі розуміють, що ФФУ керують не ті люди, які керували нею раніше і не має бути до мене притензій, немає сенсу говорити про братів, та про інше у тому ж дусі. Потрібно шукати причини в середині команди, а не шукати причину у суддях.