Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 5 Жовтня, 21:02 3087
Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу      | 19-27
Головний тренер «Шахтаря» поділився враженнями після поразки від київського «Динамо» (1-0) у рамках післяматчевої прес-конференції.

«Сьогодні складно буде дати коментар. Хочеться відзначити хорошу публіку, яка була на сьогоднішній грі. Сьогодні ввечері зрозумів, чому не хотілося грати по плей-офф, яку я пропонував чотири рази, з «Металістом», з «Дніпром» або з кимось, хто займе перші чотири місця. На цих іграх, напевно завжди збиралася б постійна публіка в 60-70 тисяч. Це був би спектакль, який можна порівняти з великими чемпіонатами, які проходять в Європі. Але кожен раз не пояснювали, чому не схвалили цей формат, зараз, напевно, всі побачили і це навіть не обговорюється. Нашим противникам, напевно, потрібна допомога, щоб нас обіграти. Те, що відбулося сьогодні - це соромно

Це дві кращі команди українського футболу. Так як видалили сьогодні Шевчука... Там і першої картки не було, і другої. Фоли, які були на наших гравцях, трактували, як симуляцію і навпаки, чомусь всі симуляції, які були у «Динамо», нам призначали фоли. Мені складно навіть коментувати це знущання. «Динамо» сьогодні було над футболом, над уболівальниками і всіма, хто був присутній.

Граємо ми чемпіонат в дуже складних умовах і граємо коректно у всіх відносинах, з повагою до українського футболу. Хочеться, щоб і нас так само поважали. Те, що зробив сьогодні суддя - це повна неповага до нас. Обклав нас жовтими картками, зовсім непотрібними. На 15-ій хвилині вже було 3-и картки. Напевно, потрібна допомога, щоб чемпіонат виграв хтось інший, але не Донецьк. Хоча вдесятьох ми грали досить впевнено. І навіть вдесятьох ми створювали моменти і проблеми «Динамо». Що стосується «Динамо» - я поважаю цю команду. Розумію їх, вони проходять вже через момент, коли пора здобувати щось, показують хорошу гру. Видно, що команда дуже добре готова фізично. Не думаю, що їм сьогодні потрібна була допомога. Осад залишився негативний від цієї допомоги.»