Сергій Рибалка: «Приємно грати проти таких суперників, як «Шахтар», і обігравати їх». ВІДЕО

Динамо Київ 5 Жовтня, 21:11 962
Сергій Рибалка: «Приємно грати проти таких суперників, як «Шахтар», і обігравати їх». ВІДЕО  | 19-27
Півзахисник «Динамо» Сергій Рибалка поспілкувався з журналістами після переможного матчу над «Шахтарем» (1:0)

- Перед заміною про що говорив Ребров? Швидко починати атаки чи навпаки – потримати м’яч?

- Просив аби потримали м’яч, адже нас було на одного більше. Також, щоб ми заспокоїлись, бо останні хвилини були дуже нервовими. Не дуже вдалось це зробити, але перемогли.

- «Шахтар, напевно, найсильніший суперник «Динамо» в цьому сезоні. Якими себе відчули на тлі «гірників»?

- Я вважаю, що сьогодні ми гарно виглядали. Спасибі вболівальникам, які нас вели вперед постійно. Підтримували нас всю гру. Спасибі їм велике. Дуже приємно з такими суперниками грати і обігравати.