- Настав день, коли «Шахтар» мав програти. Вітаю «Динамо» з перемогою. Якщо рахунок 1-0, то не дуже переграли нас, бо «Шахтар» показав хорошу гру. Я не люблю казати про суддівство, але вважаю, що у тій ситуації, в якій знаходиться «Шахтар», ми можемо програти по грі, але ми заслуговуємо більше поваги. Якщо це кращий суддя України, то я не знаю, які інші.
- Сьогодні було дуже багато боротьби. Чи це пояснює велику кількість жовтих карток, та ще й видалення Шевчука?
- Ця червона картка і вирішила результат гри. «Шахтар» молодець, показали характер. Після того, як пропустили, створили більше моментів. Ми грали за наш край, за наш Донецьк. Я повторюся, «Шахтар» знаходиться у важкому становищі, ми хочемо лише поваги, більше нічого. По грі ми можемо програти, а коли суддя так знущається, то це не по-людськи. В нас все владнається, все буде добре і одного дня, всі вони приїдуть на «Донбас Арену».
- Чи можна сказати, що рахунок по грі?
- Не по грі, кажу чесно, як є. «Динамо» у хорошій формі, але «Шахтар» сильніший. По рахунку – ні. А по грі – ми були сильніші. Особливо останні 20 хвилин.
- Що ти думаєш с приводу видалення Шевчука?
- Я думаю, суддя навмисно дав другу жовту. ЇЇ не було. Я вже сказав - якщо це кращій суддя України, то я не знаю, які інші.
- Але ж було дуже багато емоцій…
- Це все ж українське дербі. Але чомусь у кожній такій ситуації саме наш гравець отримує червону. Порахуйте, с першої до останньої гри, ми фактично кожен рік отримуємо червону картку. Треба поважати «Шахтар», поважати вболівальників, які знаходяться у важкому становищі і нас як футболістів, які грають за своє місто, за свій регіон де зараз йде війна.
Я вважаю себе об’єктивною людиною. Знаю, що футболісти «Динамо» скажуть інакше, але я кажу як є.