«Сьогодні на полі суддя був головною дійовою особою, а жаль.... Ми були явно сильнішими за Динамо», - написав Палкін у соціальній мережі Фейсбук.
На відміну від керівництва «Шахтаря», деякі вболівальники «гірників» дивилися гру, та вирішили пояснити, що Палкін неправий.
«Ну не треба, «явно сильніше» ШД не був. І якщо Шевчука вигнали незаслужено з поля, то у нас і без нього було кому показати червону. Так що нити нема чого, краще б Адріано - це позорище вигнали з команди. Не розумію Луческу, він як шкідник якийсь то - Гладкий забивав в кожному матчі, але він його вперто не ставить, а без нього у нас і забивати-то нікому», - відповіла вболівальниця «Шахтаря» на скиглення Палкіна.
