Сергій Палкін обурений суддівством у матчі «Динамо» - «Шахтар»

Динамо Київ 5 Жовтня, 22:14 2295
Сергій Палкін обурений суддівством у матчі «Динамо» - «Шахтар»     | 19-27
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін, після програшу донецького клубу у Києві, вирішив поділитися своїми враженнями з читачами своєї сторінки у Фейсбук.

«Сьогодні на полі суддя був головною дійовою особою, а жаль.... Ми були явно сильнішими за Динамо», - написав Палкін у соціальній мережі Фейсбук.

На відміну від керівництва «Шахтаря», деякі вболівальники «гірників» дивилися гру, та вирішили пояснити, що Палкін неправий.

«Ну не треба, «явно сильніше» ШД не був. І якщо Шевчука вигнали незаслужено з поля, то у нас і без нього було кому показати червону. Так що нити нема чого, краще б Адріано - це позорище вигнали з команди. Не розумію Луческу, він як шкідник якийсь то - Гладкий забивав в кожному матчі, але він його вперто не ставить, а без нього у нас і забивати-то нікому», - відповіла вболівальниця «Шахтаря» на скиглення Палкіна.