Експерт програми «Профутбол» Максим Калініченко прокоментував епізод з видаленням Шевчука у сьогоднішньому матчі «Динамо» та «Шахтаря».
«На мій погляд, дуже жорстко суддя вчинив, тим більш при такій грі. Не треба було псувати гру. На мій погляд, цей фол не тягнув на картку. Тут була взаємно небезпечна гра, можна було трохи поблажливіше до цього моменту віднестись. Ярмоленко теж тут зіграв дуже артистично, грамотно. Видалили людину – отримали перевагу», - зауважив Калініченко.