Бразильський новачок «Шахтаря» дав інтерв'ю офіційному сайту Конфедерації футболу Бразилії. Торкнувся він і теми донецького клубу, де йому зовсім скоро належить вийти на поле.
– Деякі люди кажуть, що ти занадто рано залишаєш батьківщину і
повинен був трохи довше побути в «Атлетико Мінейро». Що думаєш про це?
– Може бути, це і так, але я вважаю, що все в житті відбувається в
потрібний час. Якщо Бог захотів, щоб це сталося саме зараз, отже, на
мене чекає щось хороше. Мені потрібно чинити так, як я робив на початку
своєї кар'єри, коли на мою гру дивилися із підозрою: ставитися до всього
як до задачі для вирішення, продовжувати вдосконалювати себе, вчитися
все більше і більше.
– Як тобі новий клуб – донецький «Шахтар», як тебе прийняли там?
– Знаєте, мене вразила структура клубу. Вона чудова, у гравців є все!
Клуб мислить масштабно, в нього є чітко розписаний план майбутніх
досягнень і серйозні шанси на успіх у європейських змаганнях.
– Ти навіть казав, що португальська є основною мовою в «Шахтарі»?
– Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу одержимий бразильським
футболом. Йому подобається якість нашого футболу. Тому те, що в нас
зараз 12 бразильців в клубі, – це результат його переваг і вибору. Він
переживає за нас, намагається з усіх сил зорієнтувати нас, захистити від
суворості супротивників, адже українському футболу властива велика
кількість єдиноборств. Це силовий футбол. Насправді, в «Шахтарі» я
почуваюся як удома, навіть тут, в «селесао», зі мною грає Фернандо, який
також виступає за «гірників». До того ж у Донецьк разом зі мною
переїдуть жити мої батьки.
Бернард: «Вразила структура Шахтаря – клуб мислить масштабно»
Бразильський новачок «Шахтаря» дав інтерв'ю офіційному сайту Конфедерації футболу Бразилії. Торкнувся він і теми донецького клубу, де йому зовсім скоро належить вийти на поле.