Севідов: «Команди продемонстрували європейський рівень футболу»

Динамо Київ 6 Жовтня, 07:42 771
Севідов: «Команди продемонстрували європейський рівень футболу»     | 19-27
Відомий український тренер поділився своїми думками стосовно матчу «Динамо» - «Шахтар».

«На сьогоднішній день - це гра абсолютно рівних суперників. Дуже радує, що київське «Динамо» нарешті підійшло до того рівня, коли вони на рівних грають з донецьким «Шахтарем». Рівень футболу, які продемонстрували команди, показав, що наш чемпіонат досить сильний. Двоє наших лідерів показали футбол, який і за сюжетом, і по малюнку, і за емоціями нічим не поступається провідним європейським чемпіонатам».

«Перша жовта картка незаперечна: гра рукою, Шевчук зірвав атаку. У моменті з другою і, власне, самим видаленням - була боротьба. Було порушення, але в центрі поля. Ніякої небезпеки або ризику нанесення травми не було», - цитує Севідова канал «Футбол 1».