Визначився кращий гравець «Динамо» у матчі з «Шахтарем»

Динамо Київ 6 Жовтня, 08:05 887
Визначився кращий гравець «Динамо» у матчі з «Шахтарем»    | 19-27
Уболівальники проголосували за кращого гравця київського «Динамо» в домашньому матчі 8-го туру УПЛ проти донецького «Шахтаря» (1:0).

Понад 44 % з них віддали свої голоси на офіційній клубній динамівській сторінці «Вконтакте» vk.com/fcdk за найкращого гравця зустрічі, який забив переможний гол - Домагоя Віду.

Зазначимо, що хорватський захисник вперше добився такого визнання від уболівальників у поточному сезоні.