Віктор Вацко: «Можаровський відсудив нормально»

Динамо Київ 6 Жовтня, 09:28 1342
Віктор Вацко: «Можаровський відсудив нормально»      | 19-27
Футбольний експерт прокоментував суддівство у матчі «Динамо» - «Шахтар».

«Можаровський відсудив нормально. Важкий матч, але мені здається, що арбітр нормальним чином відсудив гру, впорався з цим поєдинком. Питання з видаленням - це дискусійне питання. В епізоді з Шевчуком десь 80% арбітрів дали б другу жовту. Коли Тайсон вдарив Ярмоленка - в Бундеслізі це червона картка», - заявив Вацко в ефірі програми «Великий Футбол».