«Після того як «Динамо» забило, вже не було сумнівів, що команда втримає результат. Незважаючи на відсутність голів, перший тайм вийшов цікавим, жорстким і обопільно гострим. А ось після перерви кияни збільшили оберти і заслужено здобули три очки. При цьому не можна сказати, що «Шахтар» був слабкішим, гірники зіграли на рівні. Видалення, звичайно, напрошувалося, так як пристрасті постійно розпалювалися. Думаю, зараз вже ніхто не скаже, що «Динамо» не зможе боротися за чемпіонство. Тим більше, що команда продовжує додавати», - цитують «Вести» Саленка.
Олег Саленко: «Динамо» і далі буде додавати»
Олег Саленко впевнений, що в цьому сезоні «Динамо» складе конкуренцію гірникам і дніпрянам в боротьбі за чемпіонство.