- Багато хто говорить, що це, напевно, найважливіший збір молодіжки, який взагалі колись був...
- Звичайно, ми намагатимемося вийти в фінальну стадію ЧЄ, та і до цього, я вважаю, що ми виконали багато роботи, було багато відповідальних поєдинків, так що матч з німцями можна вважати одним із ключових...
- Як відчуваєте по собі, Німеччину, яку вважають фаворитом, під силу переграти?
- Звичайно, що під силу. Я вважаю, що перед матчем шанси у всіх рівні, тобто перед грою всі мають 50/50. Вийдемо на поле, будемо боротися, а там гра покаже скільки шансів.
- Коли витягнули нам Німеччину при жеребкуванні, можливо десь там подивився в інтернеті, прочитав - хто там в них нападник?
- Коли склади оголосили - прочитав кого викликали. Хороший склад, багато гравців грають у Бундеслізі. Нічого, будемо боротись, у нас теж, я вважаю, хороший колектив, багато хто грає в Прем'єр-лізі, нам все під силу.
- Конкуренція з Максимом Ковалем додає мотивації?
- Звісно, це нормальні робочі моменти. Навпаки, добре, коли така ситуація. А тренер вже буде вирішувати, кому довірити місце у стартовому складі.