Едмар: «Від усіх, хто вийде на поле, буде максимальна самовіддача»

Динамо Київ 6 Жовтня, 20:40 636
Едмар: «Від усіх, хто вийде на поле, буде максимальна самовіддача»  | 19-27
Півзахисник збірної України Едмар відповів на запитання журналістів перед відбірковими матчами національної команди.

- Що вам говорили про найближчого суперника?

- Небезпечний не тільки наступний суперник, а всі суперники в нашій групі. Ми зараз повинні вивчати Білорусь, щоб знати які у них сильні сторони.

- У якій ти зараз формі знаходишся?

- Звичайно, завжди ми прагнемо до кращого, але зараз я в нормальному стані.

- «Металіст» виграв в останньому матчі. Чи вплинуло це на моральний стан?

- Звичайно, приємно вигравати. Матч був складний, ми домоглися дуже важливих 3-и очки і настрій хороший.

- Тренер не говорив, чи вийдеш в стартовому складі?

- Ні, ще ніхто не знає. Але від усіх, хто вийде на поле, буде максимальна самовіддача, це однозначно.

- Вчора був матч «Динамо» - «Шахтар». Футболісти, напевно, на емоціях приїхали? Чи є якісь конфлікти?

- Ні. Тут вже всі забули. Це чемпіонат, а зараз вже всі переключилися на збірну. Всі в нормальних стосунках.