У безладах, які фанати ЦСКА влаштували у Римі під час матчу Ліги Чемпіонів, один з відомих ультрас «червоно-синіх» звинувачує вболівальників «Роми», італійську поліцію, організаторів матчу та прапор України.
Про це фанат ЦСКА Дмитро Бугров розповів у інтерв’ю російському виданню «mk.ru».
«Ну, про те, що ще до матчу вболівальники «Роми» наших провокували, кидали пляшками, а одного навіть порізали, всі знають. І про те, що не давали швидкій допомозі проїхати. І все одно, нічого б не сталося, напевно, якби італійська поліція тоді спрацювала на рівні. Але ж навіщо посадили вболівальників ЦСКА поруч з трибуною «Роми»?! І вони ж теж не мовчали, а чого тільки не кричали на нашу адресу. Але чаша терпіння переповнилася, коли на їх трибуні з'явився український прапор і полилися вже зовсім образливі заряди. І рахунок на табло не додавав радості. Нерви у хлопців просто не витримали, мабуть. Нікого не хочу виправдовувати. Так, вийшло не дуже добре. Але запевняю, рідний клуб ніхто підставляти не хотів», - розповів Дмитро Бугров.