Михайло Сіваков: «В Україні за консультацією з приводу збірної Білорусі не зверталися»

Динамо Київ 7 Жовтня, 17:23 659
Михайло Сіваков: «В Україні за консультацією з приводу збірної Білорусі не зверталися»   | 19-27
Гравець одеського «Чорноморця» і збірної Білорусі Михайло Сіваков напередодні відбіркових матчів чемпіонату Європи з українцями і словаками зазначив, що в Україні до нього не зверталися за консультацією з приводу білоруської команди.

- Ви єдиний білоруський легіонер в українському чемпіонаті. До вас зверталися за консультацією?

- Ні, в цьому відношенні все спокійно.

- З яким взагалі настроєм приїхали в збірну?

- З піднесеним. Приємно, коли твоя робота оцінюється викликом в національну команду. Це радісно для будь-якого футболіста.

- За збірну ви не виступали з травневого спарингу з Ліхтенштейном.

- Що сказати ... Таким є рішення тренера, він відповідає за результат. І йому видніше, які гравці краще готові в той чи інший момент, - розповів Сіваков виданню «Прессбол».