Ольга Смородська в інтерв'ю «Спорт-Експресу», розкритикувала культуру поведінки російських уболівальників на стадіонах, а також нездоровий патріотизм місцевого населення.
«Приходиш на «Вестфалленштадіон», на «Олд Траффорд» - і потрапляєш в щастя. Сиділа на фіналі Ліги чемпіонів у Мюнхені в лігві фанатів «Челсі». Коли били серію пенальті, вони закривали очі і говорили: «Скажи, що там, ми не можемо на це дивитися». А у нас - «Росіяни, вперед!», «ухання»...
Ось це: «Росіяни, вперед!» - сором і ганьба. Образа Гільєрме, Янбаєва, Оздоєва... Їм що, з поля забратися?!»