Після недавньої поразки у 8-му турі Прем'єр-ліги від київського «Динамо» головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу обрушився на всіх і вся з гнівною тирадою, зокрема сказавши:
- Щодо нас трактували фоли як симуляцію і, навпаки, симуляцію з боку «Динамо» - чомусь як фоли... Мені складно навіть якось коментувати це знущання над нами, над футболом, над нашими вболівальниками. Над усіма, хто був присутній. Те, що зробив суддя з «Шахтарем», - повна неповагу до нас. Обклав жовтими картками, зовсім непотрібними.
Чи так це було, ви можете скласти власне уявлення з запропонованих кадрів.











