«Чи боїмося ми білорусів? - переспитав журналістів півзахисник харківського «Металіста». - Боятися - не найкращий варіант. Насамперед постараємося добре вивчити наших найближчих суперників, щоб знати їх сильні і слабкі сторони. Після цього будь-які питання про хвилювання, сподіваюся, будуть неактуальні».
У попередньому матчі збірної України проти Словаччини (0:1) Едмар отримав пошкодження, але вже відновився і не скаржиться на здоров'я.
«Я зараз перебуваю в нормальному стані. Тим більше, що «Металіст» виграв в останньому матчі, так що настрій хороший», - наводить слова Едмара football.ua з посиланням на газету «Команда».