Микола Іщенко повернувся під крило Мірчі Луческу, повідомляє Xsport.
Екс-захисник «Іллічівця» Микола Іщенко повернувся в «Шахтар», з яким він вже встиг провести перше тренування. Колишній гравець «Іллічівця» Микола Іщенко (на фото він у чорному светрі) був помічений на фотографіях з вечірнього тренування «гірників», які опублікував офіційний сайт донеччан.
Нагадаємо, що не так давно Микола Іщенко розірвав орендну угоду з «Іллічівцем» через неспокійну ситуацію в Маріуполі. Відзначимо, що «Шахтар» не включив захисника в заявку на сезон.

