- Схоже, матчу не буде. У відмову йдуть шведи. Вперше у нас таке... – цитує Латипова «sovsport».
- Що трапилося? У чому причина?
- Для початку передісторія: ми завчасно зв'язалися з фан-клубом збірної Швеції, встановили контакти, почали обговорювати технічні моменти. І ось на цьому етапі нас дещо насторожило. Наприклад, у нас поцікавилися, чи не будуть на дружньому матчі підніматися питання російсько-українських відносин, чи не очікується якоїсь агітації. Уявляєте, як повернули? Відповідаємо: упаси Бог торкнутися політики, наше гасло - «Футбол об'єднує». Нас не можна назвати фанатами, які часом схильні до гасел, ми - вболівальники, які люблять футбол, їдуть до вас з миром, ми вже стільки заходів провели... Загалом, все це шведам було пояснено... І пішли відмови, відмовки. Шведи раптом почали посилатися на те, що четвер - робочий день, грати ніколи. Ми вирішили вивчити, що у них за клуб, чому така реакція на пропозицію. І знайшли таку інформацію: у тамтешнього клубу вболівальників налагоджені дружні стосунки з львівськими фанатами. Я не наполягаю на версії, що відмова трапилася через ці зв'язки. Але прикро, якщо хтось розігрує політичну карту.
- Що ж буде на матчі збірних?
- Ми звернулися за консультацією до наших людей, які живуть і працюють в Стокгольмі. Вони свідчать: місцями нездоровий ажіотаж перед матчем створюється. Я сподіваюся, що за фактом це виявиться не так.
- Питання, навіяне подіями в Римі на матчі за участю ЦСКА, і з урахуванням жорсткої реакції УЄФА. Є можливість якось проконтролювати вболівальників, щоб не підвели?
- Що наш клуб, що ВОБ, а також лідери фанатських об'єднань по своїх каналах зроблять все можливе, щоб переконати, вблагати всіх хлопців стримуватися. Але всіх не проконтролюєш, не залізеш кожному в голову та душу. Ризик завжди залишається. Багато що залежить і від приймаючої сторони - чи якісно спрацюють на огляді глядачів. Ми прекрасно розуміємо, чим зараз ризикуємо. Тим більше в нинішніх політичних умовах і пам'ятаючи про останні дисциплінарні санкції УЄФА.