Україна U-20 з шістьма динамівцями у складі мінімально поступилася Чехії

Динамо Київ 9 Жовтня, 18:25 626
Україна U-20 з шістьма динамівцями у складі мінімально поступилася Чехії  | 19-27
У четвер, 9-го жовтня, збірна України U-20, складена з гравців 1994 року народження та молодших, провела перший матч у рамках міжнародного турніру International Challenge Trophy Cup для гравців, віком до 23-х років.

Суперником стала молодіжна збірна Чехії U-21, тобто хлопці, на рік старші за українців. Хоча, враховуючи, що в нашій команді лише четверо гравців 1994-го року народження, а всі інші – 1995-го, то різниця у віці фактично складає два роки.

Участь у International Challenge Trophy Cup є необхідною в контексті підготовки збзбірної України до участі у фінальній частині чемпіонату світу, про пройде на початку 2015 року у Новій Зеландії.

У поєдинку з чехами взяли участь усі шість викликаних динамівців. У стартову складі на поле вийшлиМикита Бурда, Євген Чумак, Ігор Харатін та Олексій Хобленко.

Ще двоє динамівців – Павло Полегенько та Роман Яремчук залишилися на лаві запасних. Яремчук вступив у гру на 60-й хвилині, замінивши Хобленка.

Як і очікувалось, поєдинок вийшов напруженим та непростим. Основні події у матчі відбулися в заключні хвилини. На 85-й хвилині, сьомий номер чехів влучив у поперчку, від якої м’яч вилетів в поле! Через мить у контратаці уже свіжий Білоног прорвався по правому флангу та зробив прострільну передачу до штрафного майданчика, та, на жаль, на неї ніхто не відгукнувся. А через три хвилини гості таки домоглися свого: Томаш Прикрип переправив м’яч у сітку після подачі справа. На тому матч і завершився.

Відзначимо, що свій наступний матч у рамках International Challenge Trophy Cup збірна України проведе вже 13 жовтня проти команди Норвегії.