Матч 12-го туру ФК «Олекскандрія» - «Динамо - 2» (Київ) перенесено на пізніший термін.
Як повідомляє офіційний сайт «Олександрії», гру перенесено в зв'язку з тим, що чотири гравці команди киян відізвані до лав молодіжної збірної України.
Матч 12-го туру ФК «Олекскандрія» - «Динамо - 2» (Київ) перенесено на пізніший термін.
Як повідомляє офіційний сайт «Олександрії», гру перенесено в зв'язку з тим, що чотири гравці команди киян відізвані до лав молодіжної збірної України.