Станіслав Драгун: «Атмосфера, наче хтось помер...»

Динамо Київ 9 Жовтня, 21:58 1338
Станіслав Драгун: «Атмосфера, наче хтось помер...»  | 19-27
Півзахисник збірної Білорусі Станіслав Драгун після поразки від команди України (0:2) зауважив, що атмосфера на стадіоні була далеко не райдужна.

- Гра була до гола. У другому таймі трохи перебудувалися. Підсилили гру на флангах, щоб ефективніше справлятися з українськими вінгерами. Але раз програли, задумка не спрацювала.

- Як вам атмосфера на стадіоні?

- Яка атмосфера?... Неначе хтось помер, - наводить слова футболіста «Прессбол«.