Андрій Ярмоленко: «Фортуна нам посміхнулась, але щастить сильнішим»

Динамо Київ 9 Жовтня, 22:12 1336
Андрій Ярмоленко: «Фортуна нам посміхнулась, але щастить сильнішим»  | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» та збірної України Андрій Ярмоленко дав свій флеш-коментар після матчу з командою Білорусі.

Півзахисник київського «Динамо» та збірної України Андрій Ярмоленко у ефірі каналу «Футбол 1» дав свій флеш-коментар після матчу з командою Білорусі.

- Які висновки після матчу зі Словаччиною ви зробили, щоб сьогодні виграти?

- Ми грали до останньої хвилини. Було важко, білоруси добре оборонялися. Було нелегко, але добре, що в кінцівці нам вдалося вирвати перемогу.

- Це був матч до першого забитого гола?

- Звичайно, хто забив би, у того і була б перевага. Суперник грав в п'ять захисників, тому було важко, було мало вільних зон. Добре, що ми не вимкнулися з боротьби і виграли.

- У другому таймі здавалося, що білоруси навіть були ближче до забитого голу.

- У них непогана команда, тому, звичайно ж, вони не могли весь час оборонятися. Тим більше, що грали вдома при своїх уболівальниках. Так, у них були пару хороших моментів. Могли забити, але добре, що для нас все обійшлося.

- На останніх хвилинах все вирішив характер, клас, сила?

- Думаю, що перший наш гол був в якійсь мірі результатом везіння. Будковський не влучив по м'ячу, хоча мав забивати сам, але так сталося, що фортуна нам посміхнулася, але щастить сильнішим.

- Суперники нашої збірної зазвичай завжди намагаються накривати Ярмоленка і Коноплянку. Було важко сьогодні?

- По собі можу сказати, що було важко і не все виходило. Але найголовніше, що команда перемогла. Завтра зробимо розбір гри, у Львові постараюся зіграти краще.

- Вам важко дався той ривок, коли забивав Сидорчук?

- В принципі ні, нічого важкого. Побачив партнера - віддав.