Захисник збірної України В'ячеслав Шевчук прокоментував підсумки переможного для своєї команди матчу.
- Україна сьогодні заслужено перемогла?
- Я думаю, що так. У першому таймі ми повністю контролювали хід гри і створили велику кількість моментів, просто не було реалізації.
- Що завадило забити?
- Добре оборонялася збірна Білорусі, вони грали в п'ять захисників, зміцнили фланги. Тому нам складно було розкрити їх оборону.
- Можна сказати, що автогол надломив білорусів?
- Не сказав би. Ми грали на перемогу, а білорусів, було видно, влаштовувала нічия. Мені так здається.
- Словаки обіграли іспанців, македонці вирвали перемогу у Люксембурга...
- Це показує, що в групі у нас сильні суперники. Тому кожен матч буде складний. І на кожну гру потрібно налаштовуватися досить серйозно.
- Кого-небудь відзначите у складі білоруської збірної?
- Можу відзначити нападника під № 11 (Гордійчук). Він велику кількість роботи виконала, багато рухався. Багато гри йшло через Калачова, досвідченого футболіста.
- Сьогодні була просто приголомшлива атмосфера.
- Так, дійсно. Спасибі уболівальникам. Та й стадіон хороший. І удачі вашій збірній, - розповів Шевчук в інтерв’ю «offside.by».