Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов у своєму профілі на «Facebook» прокоментував перемогу збірної України у вчорашньому матчі проти Білорусії.
«Звичайно, гра збірної не справила враження. Звісно, гра йшла нульова, і матч, погодьтеся, вийшов нудний. Рятувало лише те, що було за кого вболівати. Незаперечно те, що удача була на боці нашої збірної. Але колись і команді Фоменко повинна була усміхнулася Фортуна. Після Словаччині за нею був боржок. Приємно перемагати, показуючи яскравий красивий футбол. Але і такі матчі - наполегливі, рівні - теж дуже важливо вигравати. І користь від таких перемог, крім поповнення очкового багажу, величезна. Впевненості у своїх силах такі перемоги додають. Так що Македонії, яка «попотіла» проти Люксембургу, у Львові «мало не здаватиметься». А хлопцям спасибі за проявлений характер, за витрачені сили, за радість, яку вони нам принесли і за очки, які здобули».