Коноплянка: «Хочу виплеснути емоції, а не то зараз вас обійму!»

Динамо Київ 10 Жовтня, 12:38 3735
Коноплянка: «Хочу виплеснути емоції, а не то зараз вас обійму!»    | 19-27
Півзахисник «Дніпра» і збірної України Євген Коноплянка дав свій флеш-коментар після матчу з Білоруссю.

Півзахисник «Дніпра» і збірної України Євген Коноплянка у ефірі каналу «Футбол 1» дав свій флеш-коментар після матчу з Білоруссю.

- Чи задоволені перемогою?

- Ще не дійшов до роздягальні. Хочу виплеснути емоції, а не то зараз вас обійму! Задоволені.

- 2:0 - логічний рахунок?

- Ви бачили, що по грі, звичайно, дуже важко було. Але ми припускали, що так і буде. Така гра Білорусі для нас не подарунок.

- У суперника міцні хлопці, добре на стандартах грали. Та й вам з ними складно було.

- Тим цікавіше футбол, і вболівальники із задоволенням дивляться. Це добре.