«Мабуть, моя кар'єра закінчена. Всяке може бути, але у мене немає ніяких ілюзій.
Поруч з домом пограти не відмовлюся. Куди-небудь в Азербайджан чи Казахстан їхати немає сенсу. Накатався!», - каже Максим Калініченко.
Нагадаємо, що останнім клубом Максима була сімферопольська «Таврія», а до цього він встиг пограти за «Дніпро» та московський «Спартак».