Екс-гравець національної збірної України Євген Левченко, прокоментував гру збірної та підтримку на трибунах.
«А ви кажете. Футбол та політика нероздільні. Яка була перекличка українських та білоруських фанів», - написав Левченко у Твіттері.
«Гра була складною, але варто виділити дві речі: результат і шанс, який отримали молоді гравці. Сподіваюсь, їх буде більше в майбутньому. Усіх з перемогою»
«В центральній частині поля було допущено дуже багато помилок. Із суперниками грали не щільно. Центр, рахуйте, просто випав. Це й було причиною «дірок». Через це і пішли загострення біля наших воріт, через стандарти. Нам повезло, що білоруси не зуміли скористатись можливостями», - прокоментуву Левченко перемогу в ефірі телеканалу «Футбол»