Хорст Хрубеш: «Перші 15 хвилин я хвилювався»

Динамо Київ 10 Жовтня, 20:04 702
Хорст Хрубеш: «Перші 15 хвилин я хвилювався»  | 19-27
Наставник молодіжної збірної Німеччини Хорст Хрубеш прокоментував перемогу над Україною (3:0).).

Наставник молодіжної збірної Німеччини Хорст Хрубеш прокоментував перемогу над Україною (3:0).

- Можу сказати, що я очікував такого результату, - розповів Хрубеш журналісту Футбол.ua - Моя команда проявила себе з найкращого боку, і я повністю задоволений сьогоднішнім матчем. Хоча я очікував, що Україна надасть нам гідний опір. На початку поєдинку, перші хвилин 15, були непростими для нас, я чимало хвилювався. Але після першого гола заспокоївся, і українці вже не могли створити достатньо моментів для виправлення ситуації.