Максим Шацьких: «Будемо брати «Динамо» на абордаж»

Динамо Київ 10 Жовтня, 20:48 1164
Максим Шацьких: «Будемо брати «Динамо» на абордаж»    | 19-27
Найкращий форвард в історії Українського Чемпіонату Максим Шацьких, розповів про те, чи хвилюється він напередодні матчу з київським «Динамо».

Найкращий форвард в історії Українського Чемпіонату Максим Шацьких, розповів журналісту «УФ» про те, чи хвилюється він напередодні матчу з київським «Динамо».

«Відверто кажучи, ні. Бо багато разів довелося виступати проти київського колективу. Саме тому ми будемо дуже серйозно підходити до цієї гри, підготовка йтиме повним ходом. Можу вас запевнити, що постараємося дати команді Сергія Реброва гідний бій. До слова, кияни зараз набрали вражаючого ходу, але нічого, ми будемо грати в рідних стінах, можливо, десь їх підкопаємо, щоби їм було важче. Будемо брати «Динамо» на абордаж», - розповів Максим.