Уряд Марокко запропонував перенести Кубок Африки через епідемію лихоманки Ебола

Світовий футбол 11 Жовтня, 06:42 716
Уряд Марокко запропонував перенести Кубок Африки через епідемію лихоманки Ебола    | 19-27
Уряд Марокко виступив з пропозицією про перенесення термінів проведення Кубка Африки.

Про це повідомляє «Трибуна« з посиланням на L’Equipe.

Нагадаємо, що турнір має відбутися з 17 січня по 8 лютого 2015 року.

Проте влада Марокко стурбована епідемією, викликаною лихоманкою Ебола.

Очікується, що відповідні консультації будуть проведені вже на наступному тижні.