Олег Гусєв: «Коли у Львові під час матчу збірної чую гімн України, мурашки бігають по тілі»

Динамо Київ 11 Жовтня, 20:38 1398
Олег Гусєв: «Коли у Львові під час матчу збірної чую гімн України, мурашки бігають по тілі»    | 19-27
Півзахисник «Динамо» і збірної України поділився передчуттями від матчу проти Македонії, який пройде на «Арені Львів» 12 жовтня, о 19:00.

«Так, як вболівають у Львові, особливо за збірну, не вболівають, мабуть, в жодному іншому місті країни. Місто гарне, вболівальники патріотичні. Скільки разів тут не грав, завжди приємні спогади.Коли у Львові під час матчу збірної чую гімн України, мурашки бігають по тілі. Та й завжди, окрім одного матчу, збірна тут перемагала», - цитує Олег Гусєва «Футбол 24».