«Так, як вболівають у Львові, особливо за збірну, не вболівають, мабуть, в жодному іншому місті країни. Місто гарне, вболівальники патріотичні. Скільки разів тут не грав, завжди приємні спогади.Коли у Львові під час матчу збірної чую гімн України, мурашки бігають по тілі. Та й завжди, окрім одного матчу, збірна тут перемагала», - цитує Олег Гусєва «Футбол 24».