Ян Козак: «Україна та Білорусь - рівні за силою команди»

Динамо Київ 12 Жовтня, 08:04 777
Ян Козак: «Україна та Білорусь - рівні за силою команди»     | 19-27
Головний тренер словацької збірної поділився з «Прессболом» думками про суперника своєї команди – збірну Білорусії.

Головний тренер словацької збірної поділився з «Прессболом» думками про суперника своєї команди – збірну Білорусії.

«Білоруси показали себе дуже добре в матчі з Люксембургом. Втім, як і з українцями, і в одному, і в іншому випадку вони не використали свої можливості для взяття воріт. А в кінцівці з командою України пропустили два необов'язкові голи.

Матч, в принципі, показав, що збірні України та Білорусії - рівні за силою команди. Частково на це вплинула та обставина, що білоруси грали вдома. Можливо, картина була б іншою, якби господарями виступали українці. Втім, наш майбутній суперник в деяких аспектах виглядав навіть краще того, якого ми здолали. Всі розуміють, що для білорусів матч з нами буде вирішальним. Адже вони, здається, хочуть зайняти третє місце в групі. Очікуємо складне протистояння. Проте підкреслю: ми приїхали перемагати.

Що стосується нас, то від переможної гри з Іспанією ми повинні винести не тільки позитивні, але й негативні моменти. У білорусів дуже сильна команда, нехай і в її складі немає гучних імен. Плюс вони будуть з нами змагатися в рідних стінах. Це подвоїть їхні сили. Чекаємо матчу з нетерпінням. Мене цікавить найбільше те, щоб підопічні якісно підійшли до складного матчу. І тоді успіх прийде».