Поле на НСК «Олімпійський» переходить на зимові умови

Динамо Київ 12 Жовтня, 10:27 689
Поле на НСК «Олімпійський» переходить на зимові умови    | 19-27
Смарагдове поле найбільшої спортивної арени України – НСК «Олімпійський», футбольної домівки київського «Динамо», поступово обігрівається за допомогою спеціальних мобільних установок.

Дві такі конструкції замінюють природне сонячне світло для газону в осінній і зимовий період.

Кожен з таких пристроїв для догляду за полем може одночасно освітлювати та обігрівати 700 квадратних метрів газону. Його розмір на НСК «Олімпійський» становить 7 887,5 кв.м., тобто кожні 14 годин штучне сонце буде «годувати» 2 100 кв.м. газону або 1/4 частина поля. Незважаючи на великі розміри установок, вони абсолютно не пошкоджують газон, тому що зроблені з алюмінію. Отже, не зважаючи на погодні умови, ми завжди готові проводити матчі, та нашому полі – одному з найкращих у Європі, - розповів генеральний директор НСК «Олімпійський» Валентин Груздєв.