Хлопець з ультрас «Динамо» отримав «Орден за мужність» із рук Петра Порошенка. ФОТО

Динамо Київ 12 Жовтня, 11:21 941
Хлопець з ультрас «Динамо» отримав «Орден за мужність» із рук Петра Порошенка. ФОТО  | 19-27
Ультрас «Динамо» продовжують захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у рядах ЗСУ, Нацгвардії та добровольчих батальйонів.

Ультрас «Динамо» продовжують захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у рядах ЗСУ, Нацгвардії та добровольчих батальйонів.

«Хлопець з нашого руху отримує «Орден за Мужність»!!!

Слава Герою!!!» - інформують ультрас «Динамо» на своїй сторінці у ВК.