Ультрас «Динамо» продовжують захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у рядах ЗСУ, Нацгвардії та добровольчих батальйонів.
«Хлопець з нашого руху отримує «Орден за Мужність»!!!
Слава Герою!!!» - інформують ультрас «Динамо» на своїй сторінці у ВК.
