Білоруський чиновник про фанатів збірної України: «Слава Україні» - це як «Хайль Гітлер»

Динамо Київ 12 Жовтня, 15:51 1176
Білоруський чиновник про фанатів збірної України: «Слава Україні» - це як «Хайль Гітлер»    | 19-27
Голова державної телерадіокомпанії Білорусі Геннадій Давидько висловив обурення з приводу поведінки фанатів на суботньому матчі збірних Білорусі та України. На його думку, підтримка білоруських ультрас зарядів українців - прояв нацизму.

«Стався кошмар. Справа не в програші футболістів, а в уболівальниках. Треба серйозніше до цього ставитися. Свого часу, коли «Хайль Гітлер» кричали, відповідали «Зіг Хайль». В принципі, «Слава Україні» - це приблизно така фраза, такої ж якості. Проти чого протестували білоруські вболівальники, коли підтримували явно нацистський вигук з боку українських фанатиків? Солідарність з чим вони висловлювали? З тим, що там йде громадянська війна? Гаразд, добре, і я кажу: «Слава Україні». Але ми знаємо дуже багато епізодів, коли людина на цей вигук на Україні не відповідає «Героям слава», його і вбити можуть», - наводить слова чиновника Прессбол.

Нагадаємо, по завершенні поєдинку в Борисові білоруським КДБ було затримано більше стоні футбольних фанатів. Відносно 15-ти українців склали адміністративні протоколи. В суботу український МЗС оголосив про звільнення всіх громадян України, - повідомляє «Обозреватель».