«Стався кошмар. Справа не в програші футболістів, а в уболівальниках. Треба серйозніше до цього ставитися. Свого часу, коли «Хайль Гітлер» кричали, відповідали «Зіг Хайль». В принципі, «Слава Україні» - це приблизно така фраза, такої ж якості. Проти чого протестували білоруські вболівальники, коли підтримували явно нацистський вигук з боку українських фанатиків? Солідарність з чим вони висловлювали? З тим, що там йде громадянська війна? Гаразд, добре, і я кажу: «Слава Україні». Але ми знаємо дуже багато епізодів, коли людина на цей вигук на Україні не відповідає «Героям слава», його і вбити можуть», - наводить слова чиновника Прессбол.
Нагадаємо, по завершенні поєдинку в Борисові білоруським КДБ було затримано більше стоні футбольних фанатів. Відносно 15-ти українців склали адміністративні протоколи. В суботу український МЗС оголосив про звільнення всіх громадян України, - повідомляє «Обозреватель».