Додавши до колективу гравців з молодіжної команди та «Динамо - 2», Ребров провів спаринг із U-19. Навіть за таких умов, перевага була на боці головної команди «Динамо», що засвідчив підсумковий рахунок 4-0. Забивали за команду Кравець, Рибалка та Велозу. Крім того, гравці U-19 забили гол у свої ворота, розповідає телеканал Футбол 1.