Пилип Будківський: «Македонія не надто слабка команда». ВІДЕО

Динамо Київ 12 Жовтня, 18:56 854
Пилип Будківський: «Македонія не надто слабка команда». ВІДЕО     | 19-27
Нападник збірної України Пилип Будківський, після матчу проти Македонії, в ефірі програми «Головна Команда» розповів про свої враження від матчу та підтримки у Львові.

- Пилип, чи задоволені ви результатом сьогоднішнього матчу, оскільки дуже складною вона була?

- Звичайно, адже наша команда сьогодні перемогла. Гра була рівною. Моменти були і у нас, і у македонців. Але фортуна, сьогодні, посміхнулась нам.

- Македонці кажуть, що нічия була логічнішим результатом. Ви згодні?

- Ні, оскільки ми не реалізували усі свої моменти. Це футбол. Сьогодні нам пощастило.

- Втома, про яку говорили в команді після матчу з Білоруссю, вона відчувалась сьогодні?

- Команди встигла відновитись після Білорусі. Вважаю, що доволі непогано, у фізичному плані, ми сьогодні виглядали.

- Багато проблем в захисті попри те, що Македонію не назвеш найзірковішою командою.

- Македонія не надто слабка команда. Ми дивились їх матч з Іспанією. Вони не заслуговували на програш 5:1. Вони могли забити ще кілька м’ячів, але їм трошки не пощастило. У них гарна команда. Але свої моменти вони не реалізували.

- На останніх хвилинах матчу відбувся такий собі «фінальний штурм» і ви дозволили це зробити.

- Так, вони пішли «штурмувати». Але гол забити вони не змогли.

- Що запам’ятається після цих двох матчів? 6 очок, власні емоції від того, що ви грали у двох матчах?

- Приємно було дебютувати, особливо вийти на поле у другому матчі. Підтримка була неймовірною. Таку атмосферу ніколи не бачив. Спасибі вболівальникам. Звичайно, є над чим працювати. Буду це робити аби надалі потрапляти до збірної.