- Пилип, чи задоволені ви результатом сьогоднішнього матчу, оскільки дуже складною вона була?
- Звичайно, адже наша команда сьогодні перемогла. Гра була рівною. Моменти були і у нас, і у македонців. Але фортуна, сьогодні, посміхнулась нам.
- Македонці кажуть, що нічия була логічнішим результатом. Ви згодні?
- Ні, оскільки ми не реалізували усі свої моменти. Це футбол. Сьогодні нам пощастило.
- Втома, про яку говорили в команді після матчу з Білоруссю, вона відчувалась сьогодні?
- Команди встигла відновитись після Білорусі. Вважаю, що доволі непогано, у фізичному плані, ми сьогодні виглядали.
- Багато проблем в захисті попри те, що Македонію не назвеш найзірковішою командою.
- Македонія не надто слабка команда. Ми дивились їх матч з Іспанією. Вони не заслуговували на програш 5:1. Вони могли забити ще кілька м’ячів, але їм трошки не пощастило. У них гарна команда. Але свої моменти вони не реалізували.
- На останніх хвилинах матчу відбувся такий собі «фінальний штурм» і ви дозволили це зробити.
- Так, вони пішли «штурмувати». Але гол забити вони не змогли.
- Що запам’ятається після цих двох матчів? 6 очок, власні емоції від того, що ви грали у двох матчах?
- Приємно було дебютувати, особливо вийти на поле у другому матчі. Підтримка була неймовірною. Таку атмосферу ніколи не бачив. Спасибі вболівальникам. Звичайно, є над чим працювати. Буду це робити аби надалі потрапляти до збірної.